Studio me qera ditore ne qender te Tiranes: 5900 Lek/Nata

Studio me qera ditore ne qender te Tiranes Studio ofron nje kombinim te elegances dhe rehatise, ne zemer te Tiranes. Qendren e qytetit do te mund ta shikoni nga nje tjeter kendveshtrim nga ballkoni spacioz me pamje nga Mali i Dajtit ne katin e njembedhjete te nderteses. Akomodimi permban te gjitha kushtet e nevojshme per [...]
Read More

Studio me qira ditore ne Tirane: 4900 Lek/Nata

Studio me qira ditore ne Tirane Ambienti i ndricuar dhe komfort i kesaj studioje mundeson per klientet nje qendrim te kendshem ne qender te qytetit. Klienteve u ofrohen te gjitha kushtet e nevojshme per t’u ndjere sa me komod; kondicioner, internet, televizor, Netflix, etj. Akomodimi ka akses ne rruget kryesore te Tiranes dhe atraksionet turistike [...]
Read More

Studio me qera ditore prane sheshit Skenderbej: 4900 Lek/Nata

Studio me qera ditore prane sheshit Skenderbej Studio ofron nje hapesire komode per dy persona, ne katin e njembedhjete, te karakterizuar nga nje arredim elegant dhe plot shije. Klienteve u ofrohen te gjitha kushtet e nevojshme per nje qendrim sa me te kendshem; kondicioner, internet, televizor, Netflix, etj. Akomodimi ka akses ne rruget kryesore te [...]
Read More

Studio me qira ditore ne qender te Tiranes: 3900 Lek/Nata

Studio me qira ditore ne qender te Tiranes Studio ka nje ambient komod te stiluar me elegance dhe ndodhet ne katin e njembedhjete te nderteses prane qendres se Tiranes. Ajri i kondicionuar, televizori i pajisur me Netflix dhe kushte te tjera te akomodimit jane te pranishme per t’u ofruar klienteve nje qendrim te rehatshem. Vendndodhja [...]
Read More

Studio me qira ditore ne Tirane, tek Lulishtja Cajupi: 3500 Lek/Nata

Studio me qira ditore ne Tirane, tek Lulishtja Cajupi  Dizajni i kesaj dhome krijon pershtypjen e nje kopshti te vogel, prane lulishtes Cajupit ne krah te lumit te Lanes. Studio permban nje krevat dopio, tualetin privat dhe nje ballkon me pamje nga ish Ekspozita, nje nga lagjet me te njohura ne Tirane. Zona e Bllokut [...]
Read More

Studio me qera ditore ne Tirane, perballe Ish Ekspozites: 3500 Leke/Nata

Studio me qera ditore ne Tirane, perballe Ish Ekspozites Qyteti (City) eshte i lokalizuar ne krah te lumit te Lanes, prane zones se njohur te Bllokut. Akomodimi konsiston ne nje dhome per 2 persona me tualet privat, televizor, internet, frigorifer dhe nje ballkon te rehatshem. Ne kete zone mund te gjeni markete, restorante dhe lokale [...]
Read More

Studio me qira ditore prane qendres se Tiranes: 3200 Lek/Nata

Studio me qira ditore prane qendres se Tiranes Ishulli eshte nje studio ne katin e dyte te pallatit, perballe ish Ekspozites. Akomodimi eshte i pershtatshem per 2 persona. Ambienti ka ngjyra te kendshme dhe aty mund te gjeni te gjitha kushtet e nevojshme; televizor, internet, frigorifer, kondicioner, etj. Ballkoni ofron nje tjeter hapesire te gjere [...]
Read More

Dhome me qera ditore prane qendres se Tiranes: 3500 Leke/Nata

Dhome me qera ditore prane qendres se Tiranes Per te gjithe te apasionuarit pas librave, Libraria eshte vendi ideal me dizajnin e tij te vecante. Studio ndodhet ne katin e dyte te pallatit, ka nje krevat dopio dhe nje ballkon me pamje nga Lulishtja Cajupi. Akomodimi permban te gjitha kushtet e nevojshme per te ofruar [...]
Read More
× How can I help you?