Studio Apartment me qera ditore ne Qender te Tiranes: 5900 Lek/Nata

Studio Apartment me qera ditore ne Qender te Tiranes Tek Retreat Apartments, mund të prisni të gjithë luksin dhe komoditetet e një boutique hotel, por me më shumë hapësirë ​për t'u ndjerë si në shtëpinë tuaj. Synimi ynë është t'ju ofrojmë më shumë hapësirë, më shumë privatësi dhe një dizajn modern. Pavarësisht nëse jeni në [...]
Read More

Studio Apartament me qera ditore ne Qender te Tiranes: 5600 Lek/Nata

Studio Apartament me qera ditore ne Qender te Tiranes  Tek Retreat Apartments, mund të prisni të gjithë luksin dhe komoditetet e një boutique hotel, por me më shumë hapësirë ​për t'u ndjerë si në shtëpinë tuaj. Synimi ynë është t'ju ofrojmë më shumë hapësirë, më shumë privatësi dhe një dizajn modern. Pavarësisht nëse jeni në [...]
Read More

Studio Apartament me qera ditore ne Qender te Tiranes: 5600 Lek/Nata

Studio Apartament me qera ditore ne Qender te Tiranes  Tek Retreat Apartments, mund të prisni të gjithë luksin dhe komoditetet e një boutique hotel, por me më shumë hapësirë ​për t'u ndjerë si në shtëpinë tuaj. Synimi ynë është t'ju ofrojmë më shumë hapësirë, më shumë privatësi dhe një dizajn modern. Pavarësisht nëse jeni në [...]
Read More

Studio Apartament me qira ditore prane qendres se Tiranes: 5900 Lek/Nata

Studio Apartament me qira ditore prane qendres se Tiranes  Tek Retreat Apartments, mund të prisni të gjithë luksin dhe komoditetet e një boutique hotel, por me më shumë hapësirë ​për t'u ndjerë si në shtëpinë tuaj. Synimi ynë është t'ju ofrojmë më shumë hapësirë, më shumë privatësi dhe një dizajn modern. Pavarësisht nëse jeni në [...]
Read More

Studio apartament me qera ditore ne qender te Tiranes: 5900 Lek/Nata

Studio apartament me qera ditore ne qender te Tiranes Studio apartamenti karakterizohet nga nje kombinim i rehatise me stilin bashkekohor. Ky akomodim siguron nje pamje mahnitse te Sheshit Skenderbej dhe qendres se Tiranes, te cilen mund ta shijoni nga ballkoni ne katin e njembedhjete. Ketu mund te gjeni te pranishme te gjitha facilitetet e nevojshme [...]
Read More

Studio apartament me qira ditore prane Sheshit Skenderbej: 5900 Lek/Nata

Studio apartament me qira ditore prane Sheshit Skenderbej Kjo studio apartament eshte vendi ideal per nje qendrim te kendshem, per arsye biznesi apo turistike. Ambienti eshte ndricuar dhe elegant, me nje vetrate qe ofron pamje te mrekullueshme te qendres se qytetit nga kati i njembedhjete. Kuzhina e pajisur me te gjitha mjetet e nevojshme u [...]
Read More

Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes: 8500 Lek/Nata

Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes Ky Penthouse apartament, i ndodhur ne katin e njembedhjete dhe te fundit te nje godine te re, ofron nje pamje spektakolare te malit te Dajtit, Sheshit Skenderbej e deri ne perendim e diellit ne Tirane. Hapesira e madhe, e projektuar me elegance per t’ju dhuruar relaksin dhe [...]
Read More

Studio apartament me qira ditore prane sheshit Skenderbej: 5600 Lek/Nata

Studio apartament me qira ditore prane sheshit Skenderbej Elegant, me nje imazh terheqes dhe modern, studio apartamenti ju ofron hapesiren qe ju nevojitet per nje qendrim te kendshem ne qender te Tiranes. Ne ballkonin e akomodimit mund te shijoni pamjen e malit te Dajtit dhe qendres se Tiranes, nga kati i njembedhjete. Mobilimi bashkekohor dhe [...]
Read More

Studio apartament me qera ditore ne rrugen Myslym Shyri: 4300 Lek/Nata

Studio apartament me qera ditore ne rrugen Myslym Shyri Studio apartamenti ndodhet ne mes te rruges Myslym Shyri, vetem 4 minuta larg qendres se Tiranes. Akomodimi eshte i pajisur me mjetet kryesore te kuzhines, kondicioner, internet, televizor, etj. Permban nje krevat dopio  duke e bere te pershtatshem qendrimin per 2 persona. Prane kesaj zone mund [...]
Read More

Studio apartament me qira ditore ne rrugen Myslym Shyri: 4300 Lek/Nata

Studio apartament me qira ditore ne rrugen Myslym Shyri Studio apartamenti ndodhet ne mes te rruges Myslym Shyri, vetem 4 minuta larg qendres se Tiranes. Akomodimi eshte i pajisur me mjetet kryesore te kuzhines, kondicioner, internet, televizor, etj. Permban nje krevat dopio, duke e bere te pershtatshem qendrimin per 2 persona. Prane kesaj zone mund [...]
Read More
× How can I help you?