Studio apartament me qira ditore prane sheshit Skenderbej: 5600 Lek/Nata

Studio apartament me qira ditore prane sheshit Skenderbej Elegant, me nje imazh terheqes dhe modern, studio apartamenti ju ofron hapesiren qe ju nevojitet per nje qendrim te kendshem ne qender te Tiranes. Ne ballkonin e akomodimit mund te shijoni pamjen e malit te Dajtit dhe qendres se Tiranes, nga kati i njembedhjete. Mobilimi bashkekohor dhe [...]
Read More

Studio apartament me qera ditore ne rrugen Myslym Shyri: 4300 Lek/Nata

Studio apartament me qera ditore ne rrugen Myslym Shyri Studio apartamenti ndodhet ne mes te rruges Myslym Shyri, vetem 4 minuta larg qendres se Tiranes. Akomodimi eshte i pajisur me mjetet kryesore te kuzhines, kondicioner, internet, televizor, etj. Permban nje krevat dopio  duke e bere te pershtatshem qendrimin per 2 persona. Prane kesaj zone mund [...]
Read More

Studio apartament me qira ditore ne rrugen Myslym Shyri: 4300 Lek/Nata

Studio apartament me qira ditore ne rrugen Myslym Shyri Studio apartamenti ndodhet ne mes te rruges Myslym Shyri, vetem 4 minuta larg qendres se Tiranes. Akomodimi eshte i pajisur me mjetet kryesore te kuzhines, kondicioner, internet, televizor, etj. Permban nje krevat dopio, duke e bere te pershtatshem qendrimin per 2 persona. Prane kesaj zone mund [...]
Read More

Studio apartament me qera ditore prane qendres se Tiranes: 3800 Lek/Nata

Studio apartament me qira ditore ne rrugen Myslym Shyri Studio apartamenti ndodhet ne mes te rruges Myslym Shyri, vetem 4 minuta larg qendres se Tiranes. Akomodimi eshte i pajisur me mjetet kryesore te kuzhines, kondicioner, internet, televizor, etj. Permban nje krevat dopio, duke e bere te pershtatshem qendrimin per 2 persona. Prane kesaj zone mund [...]
Read More

Studio apartament me qera ditore ne Tirane: 4300 Lek/Nata

Studio apartament me qera ditore ne Tirane Nje akomodim i rehatshem dhe modern, i lokalizuar ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes, Tregu Cam, prane Postes Qendrore. Kushtet e akomodimit ofrojne mundesi per te gatuar dhe cdo pajisje elektroshtepiake te nevojshme. Studio apartamenti ndodhet ne katin e peste te nderteses dhe permban nje [...]
Read More

Studio apartament me qira ditore ne Tirane: 3800 Lek/Nata

Studio apartament me qira ditore ne Tirane Ky akomodim, i karakterizuar nga komoditeti dhe stili modern, ndodhet ne katin e peste te nderteses ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes, Posta Qendrore / Tregu Cam. Prania e pajisjeve kryesore elektroshtepiake ju mundeson nje qendrim komfort dhe kushtet ideale per te gatuar. Studio apartamenti [...]
Read More

Studio apartament me qera ditore prane Sheshit Skenderbej ne Tirane: 3800 Lek/Nata

Studio apartament me qera ditore prane Sheshit Skenderbej ne Tirane Ky akomodim, i karakterizuar nga komoditeti dhe stili modern, ndodhet ne katin e peste te nderteses ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes, Tregu Cam, prane Postes Qendrore. Prania e pajisjeve kryesore elektroshtepiake ju mundeson nje qendrim komfort dhe kushtet ideale per te [...]
Read More

Studio apartament me qera ditore ne qender te Tiranes: 4300 Lek/Nata

Studio apartament me qera ditore ne rrugen Myslym Shyri Studio apartamenti ndodhet ne rrugen “Myslym Shyri” , shume afer qendres se Tiranes. Akomodimi eshte i pajisur me mjetet kryesore te kuzhines, kondicioner, internet, televizor, etj. Permban nje krevat dopio duke e bere te pershtatshem qendrimin per 2 persona. Prane kesaj zone mund te gjeni shumellojshmeri [...]
Read More

Garsoniere me qera ditore ne Tirane: 3800 Lek/Nata

Garsoniere me qera ditore ne Tirane Garsonierja ofron rehatine qe kerkoni, duke perfshire nje krevat dopio dhe nje kend kuzhine. Aty mund te gjeni nje divan komod e te gjitha mjetet e nevojshme per te gatuar. Akomodimi ndodhet ne katin e trete me ashensor dhe shume prane rruges Myslym Shyri, nder rruget kryesore te Tiranes. [...]
Read More
× How can I help you?