Apartament me qera ditore ne Tirane: 5500 Lek/Nata

Apartament me qera ditore prane qendres se Tiranes Apartamenti 2+1 eshte i perbere nga dhoma e ndenjies ku ndodhet nje divan, 2 dhoma gjumi me krevate dopio, kuzhina e kompletuar dhe tualeti.  Hapesira e bollshme mundeson qendrimin deri ne 4 persona. Akomodimi permban mobilje moderne, internet, televizor, kondicioner dhe peshqire te paster per klientet. Rruga [...]
Read More
× How can I help you?